Series
Ratings
27

Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.5
The Ancient Magus' Bride: Those Awaiting a StarRated ★ 3.5
Kaguya-sama: Ultra RomanticRated ★ 4.0

One Punch ManRated ★ 4.0
Wave, Listen to Me!Rated ★ 3.5
Those Snow White NotesRated ★ 3.5
Land of the LustrousRated ★ 4.0
The Devil is a Part-Timer! Season 1Rated ★ 5.0

Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.5

Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation Season 1 Part 2Rated ★ 4.5
Haikyu!! To the TopRated ★ 5.0
Joker GameRated ★ 4.5

Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation Season 1 Part 1Rated ★ 5.0

HorimiyaRated ★ 4.0
Kaguya-sama: Love Is War?Rated ★ 4.0

Re: Life in a different world from zeroRated ★ 4.0

Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0

Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0

Attack on TitanRated ★ 5.0

Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0