Series
Ratings
51
The DinosaursRated ★ 3.5
A Knight of the Seven KingdomsRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 4.0
House of the Dragon Season 2Rated ★ 3.5
House of the Dragon Season 1Rated ★ 3.5
Andor Season 2Rated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
TrotskyRated ★ 3.0
Pachinko Season 2Rated ★ 4.0
Prehistoric Planet Season 2Rated ★ 4.0
Prehistoric Planet Season 1Rated ★ 4.0

Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 3.0
D.P. Season 2Rated ★ 2.5
The Book of Boba FettRated ★ 3.0
Obi-Wan KenobiRated ★ 3.5
Andor Season 1Rated ★ 4.5
The Mandalorian Season 3Rated ★ 4.0
The MandalorianRated ★ 4.5
The MandalorianRated ★ 4.5