Movies
Ratings
146
The Fifth ElementRated ★ 2.5
2012Rated ★ 3.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.0
Shaolin SoccerRated ★ 2.0

Lump of SugarRated ★ 2.0
MoneyballRated ★ 3.0
Marrying the Mafia 4: Family OrdealRated ★ 2.5
Marrying the Mafia IIIRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.0
The IslandRated ★ 4.0
71: Into the FireRated ★ 3.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0

My Girlfriend Is an AgentRated ★ 3.0
MarathonRated ★ 3.0

My Boss, My TeacherRated ★ 3.0

Kundo: Age of the RampantRated ★ 2.5

200 Pounds BeautyRated ★ 3.0

May 18Rated ★ 4.0
D-WarRated ★ 1.5