Movies
Ratings
264
The Maze RunnerRated ★ 4.5
Star Trek: BeyondRated ★ 2.5

Whatcha Wearin'?Rated ★ 4.0
The WailingRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 5.0
Train to BusanRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 5.0

Time RenegadesRated ★ 5.0

Seondal: The Man Who Sells the RiverRated ★ 4.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.0
HulkRated ★ 4.0
The Big SwindleRated ★ 4.0
National Theatre Live: War HorseRated ★ 5.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 4.5
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 3.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 5.0
District 13: UltimatumRated ★ 5.0
JumperRated ★ 5.0
I Am LegendRated ★ 5.0
The Golden CompassRated ★ 4.5