Titles you rated

The PatriotRated ★ 5.0
She s On DutyRated ★ 3.0
The Thin Red LineRated ★ 4.0
Crying FistRated ★ 5.0
The Mask of ZorroRated ★ 4.0
SpawnRated ★ 4.0

50/50Rated ★ 5.0
The ExperimentRated ★ 5.0
VolcanoRated ★ 5.0
A Good Day to Die HardRated ★ 4.0
PandorumRated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 4.0
Resident Evil: RetributionRated ★ 4.0
Evangelion: 2.0 You Can (Not) AdvanceRated ★ 4.0

Ghost HouseRated ★ 4.0
Three… ExtremesRated ★ 3.0
Drunken MasterRated ★ 5.0
PocahontasRated ★ 5.0
ColombianaRated ★ 5.0
Sister Act 2: Back in the HabitRated ★ 5.0