Movies
Ratings
72

The Berlin FileRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.5
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 1.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.5
Modern TimesRated ★ 5.0
Good Will HuntingRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.5
3 IdiotsRated ★ 4.5

The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.5
TangledRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 4.0

QuickRated ★ 2.5

SnowpiercerRated ★ 3.5

Begin AgainRated ★ 4.0
The MaskRated ★ 4.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.0

Tazza: The High RollersRated ★ 4.0