Movies
Ratings
2188
Land of HappinessRated ★ 4.0
Project Hail MaryRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 3.5
War MachineRated ★ 4.0
The King of KingsRated ★ 3.0
The Edge of DemocracyRated ★ 4.5
White NoiseRated ★ 4.5
Train DreamsRated ★ 4.5
The Running ManRated ★ 2.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 4.5
DEVORated ★ 4.5
Look BackRated ★ 5.0
Panic RoomRated ★ 4.0
Frankenstein: The Anatomy LessonRated ★ 4.0
QueerRated ★ 3.5
Duck, You SuckerRated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 4.5
Predator: BadlandsRated ★ 4.0

BugoniaRated ★ 4.0
All Quiet on the Western FrontRated ★ 4.0