Series
Ratings
51
Violet EvergardenRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 4.0
Our Beloved SummerRated ★ 5.0
Arcane Season 1Rated ★ 5.0
The Last DanceRated ★ 4.5
Sunderland Til I DieRated ★ 4.0
GleeRated ★ 4.5
GleeRated ★ 4.5
GleeRated ★ 4.5
GleeRated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.5
GleeRated ★ 4.5

My Girlfriend is a GumihoRated ★ 2.5
Prince HoursRated ★ 2.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
Princess HoursRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5
Padam PadamRated ★ 3.5