Movies
Ratings
655
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 1.0
Wicked: For GoodRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Jurassic World RebirthRated ★ 1.0
F1: The MovieRated ★ 5.0
Thunderbolts*Rated ★ 4.0
The MatchRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 4.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0
Moana 2Rated ★ 2.5
WickedRated ★ 4.0

I, The ExecutionerRated ★ 4.0

PilotRated ★ 3.0
Deadpool & WolverineRated ★ 4.0

EscapeRated ★ 3.5
Handsome GuysRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 3.5