Titles you rated

Hot SpotRated ★ 5.0
Spawn Season 1Rated ★ 3.5
Alexander: The Making of a GodRated ★ 3.5
Takopii's Original SinRated ★ 4.0
Panty & Stocking with GarterbeltRated ★ 4.0
My Dress-Up Darling Season 2Rated ★ 3.0

Dan Da DanRated ★ 3.5
Marvel's Daredevil Season 3Rated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5

Girls Band CryRated ★ 3.0
Bocchi the Rock!Rated ★ 4.0
MedalistRated ★ 4.0
Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 4.5

Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 3.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5

My Dress-Up DarlingRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Blue Spring RideRated ★ 3.0

Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0

Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0