Movies
Ratings
50
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0

Midnight FMRated ★ 2.0

MasqueradeRated ★ 3.0
Evan AlmightyRated ★ 2.0
BlindRated ★ 2.0
Live Free or Die HardRated ★ 2.0
The RockRated ★ 4.0
King KongRated ★ 3.0

MotherRated ★ 4.0

A MuseRated ★ 2.0

SilmidoRated ★ 2.0
TakenRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 5.0

The ServantRated ★ 5.0

A Frozen FlowerRated ★ 1.0
TroyRated ★ 3.0

Voice of a MurdererRated ★ 3.0

The Way HomeRated ★ 4.0
The Devil's GameRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.0