Movies
Ratings
176
RushRated ★ 4.5
Total RecallRated ★ 3.5

Confession of MurderRated ★ 4.5

The UnjustRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 4.0
The Bourne LegacyRated ★ 3.5
LimitlessRated ★ 4.5
PrisonersRated ★ 4.0

The Terror LiveRated ★ 3.5

Source CodeRated ★ 4.0

SnowpiercerRated ★ 4.5
The Ides of MarchRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 3.5
LooperRated ★ 3.5
World War ZRated ★ 4.0
The A-TeamRated ★ 3.5
DetachmentRated ★ 4.0
Underworld: AwakeningRated ★ 4.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.0
Django UnchainedRated ★ 3.5