Movies
Ratings
33
FrozenRated ★ 4.0

The Divine WeaponRated ★ 4.0
Jurassic ParkRated ★ 5.0
TroyRated ★ 5.0

OldboyRated ★ 3.0

May 18Rated ★ 4.0
Moulin Rouge!Rated ★ 5.0
A Beautiful MindRated ★ 4.0
The Bourne UltimatumRated ★ 5.0

The ClassicRated ★ 5.0
The Sound of MusicRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0

Memories of MurderRated ★ 5.0
The MatrixRated ★ 5.0

Tidal WaveRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 5.0
The Last EmperorRated ★ 5.0
GladiatorRated ★ 5.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 5.0