Titles you rated
Squad 38Rated ★ 5.0
Baek Hee Has ReturnedRated ★ 4.5
Dear My FriendsRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 3.0
Lovers of MusicRated ★ 2.0
Boys Over FlowersRated ★ 1.0
Magic Kid MasuriRated ★ 4.0
Orange MarmaladeRated ★ 1.5
Pied PiperRated ★ 3.5
NikitaRated ★ 2.0
Shine or Go CrazyRated ★ 4.0
Winter SonataRated ★ 2.5
MemoryRated ★ 4.0
Warrior Baek Dong SooRated ★ 5.0
My Horrible BossRated ★ 5.0

IljimaeRated ★ 2.5
Protect the BossRated ★ 4.0
GourmetRated ★ 3.5