Series
Ratings
15
Witch HuntRated ★ 2.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.0
Abnormal SummitRated ★ 3.5
SkinsRated ★ 2.0

Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 4.5
GleeRated ★ 3.5
Modern FamilyRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5
High KickRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
Magic Kid MasuriRated ★ 2.0
Oh My GhostRated ★ 4.0