Movies
Ratings
972
The Tree of BloodRated ★ 4.0

Deliver Us From EvilRated ★ 3.5
The High NoteRated ★ 3.5
Long ShotRated ★ 4.5
A Heart in BrailleRated ★ 4.5
The Rocky Horror Picture ShowRated ★ 3.5
RebeccaRated ★ 4.5

AshfallRated ★ 3.0
The Two PopesRated ★ 4.0
A Man Called OveRated ★ 3.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 3.0
9 to 5Rated ★ 4.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.5
Steel MagnoliasRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 4.0

ParasiteRated ★ 4.5
The BachelorsRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 5.0

Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.0
Alice Through the Looking GlassRated ★ 3.5