Movies
Ratings
31

My Sassy GirlRated ★ 3.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.5

SunnyRated ★ 3.5

Take OffRated ★ 3.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.5
Our TimesRated ★ 3.0
Becoming JaneRated ★ 4.0

LolitaRated ★ 4.0

Ode to My FatherRated ★ 3.0
TangledRated ★ 3.5

A Werewolf BoyRated ★ 2.0
The SilencedRated ★ 1.0

Architecture 101Rated ★ 3.0

Secretly, GreatlyRated ★ 2.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 4.5
CarolRated ★ 4.5

Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.5

The Face ReaderRated ★ 4.0

Miss GrannyRated ★ 3.0