Movies
Ratings
227

1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
HerstoryRated ★ 3.5
Final DestinationRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 4.5
MiseryRated ★ 3.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.0
ApocalyptoRated ★ 4.0
ShutterRated ★ 3.5
Journey to the Center of the EarthRated ★ 3.0

Good Morning PresidentRated ★ 2.0

Secret ReunionRated ★ 3.0
Meet the In-LawsRated ★ 4.0

QuickRated ★ 0.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0

DerangedRated ★ 2.0
The NeighborsRated ★ 0.5

Secretly, GreatlyRated ★ 0.5

A Taxi DriverRated ★ 4.0

I Can SpeakRated ★ 3.0

The FortressRated ★ 4.0