Titles you rated

Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 5.0
イタズラなKiss2~Love in OKINAWARated ★ 5.0
Searching for the Full MoonRated ★ 4.0
The Queen's ClassroomRated ★ 3.0
They Kiss AgainRated ★ 5.0
It Started With a KissRated ★ 5.0
Witch HuntRated ★ 3.0

A Love So BeautifulRated ★ 5.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 4.0
From Five To NineRated ★ 4.0
New Journey to the West Season 3Rated ★ 5.0
New Journey to the West Season 2Rated ★ 5.0
New Journey to the West Season 1Rated ★ 4.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 5.0

Sleepeeer Hit!Rated ★ 3.0
Save MeRated ★ 4.0
Heart Signal Season 1Rated ★ 3.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 3.5
Prison PlaybookRated ★ 4.5
We Married as a Job!Rated ★ 4.0