Series
Ratings
193
Undead UnluckRated ★ 4.0
Around the World in 80 DaysRated ★ 4.0
MononokeRated ★ 3.5
Lycoris RecoilRated ★ 3.5
Brush Up LifeRated ★ 3.0
Nigeru wa Haji da ga Yaku ni Tatsu Ganbare Jinrui! Shinshun Special!!Rated ★ 1.5
The GreatRated ★ 2.5
Tengoku to Jigoku: Psychona futariRated ★ 2.5
ACCA: 13-Territory Inspection Dept.Rated ★ 3.0

My Dress-Up DarlingRated ★ 3.0

Miss Kobayashi's Dragon Maid SRated ★ 3.0
근거리 연애 ~ Season Zero ~Rated ★ 2.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 1.5
Sky of LoveRated ★ 3.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 2.0
Gokusen Season 3Rated ★ 2.0
Gokusen Season 2Rated ★ 2.0
GokusenRated ★ 2.5
The Queen's ClassroomRated ★ 2.0
For You in Full Blossom - Ikemen Paradise 2011Rated ★ 1.5