Movies
Ratings
100
King KongRated ★ 2.5
Cyrano AgencyRated ★ 2.0
Time Traveller: The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
White ChicksRated ★ 2.5

SwiriRated ★ 4.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.0
Schindler's ListRated ★ 5.0

OldboyRated ★ 3.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.5

Castaway on the MoonRated ★ 4.5
Billy ElliotRated ★ 4.0
My Boss, My HeroRated ★ 2.5

Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 1.5

CartRated ★ 1.5
The Bourne UltimatumRated ★ 4.5

Fast & Furious 6Rated ★ 4.0
Pride & PrejudiceRated ★ 4.0

The PriestsRated ★ 2.0

Spirited AwayRated ★ 4.5
Jurassic WorldRated ★ 3.5