Movies
Ratings
215
The Da Vinci CodeRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 2.0
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 1.5
21Rated ★ 2.0
TakenRated ★ 3.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 2.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 2.0

The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
Alice in WonderlandRated ★ 1.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 2.0
Minority ReportRated ★ 3.0
Black SwanRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 1.0
Spider-Man 3Rated ★ 2.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 2.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 3.0
Freaky FridayRated ★ 3.0

Source CodeRated ★ 3.0
Never Back DownRated ★ 2.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 2.0