Movies
Ratings
15
Ip ManRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 4.5

WhiplashRated ★ 4.5
SpyRated ★ 4.0

The Face ReaderRated ★ 4.0

Tazza: The High RollersRated ★ 4.0

MasqueradeRated ★ 4.5
The WolverineRated ★ 3.0

Ode to My FatherRated ★ 4.5
The NotebookRated ★ 4.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0

Begin AgainRated ★ 4.5
Very Good GirlsRated ★ 4.0

SilencedRated ★ 4.0