Movies
Ratings
236
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 2.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 2.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.0
12 Years a SlaveRated ★ 3.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
Don't BreatheRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 2.5
ZootopiaRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 3.5

VeteranRated ★ 4.0

Inside MenRated ★ 4.5
Ben-HurRated ★ 3.5

AssassinationRated ★ 4.5
Taken 2Rated ★ 3.0

Furious 7Rated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 4.0