Titles you rated

Dog DaysRated ★ 4.5

Citizen of a KindRated ★ 3.5
Bogota: City of the LostRated ★ 2.0

I, The ExecutionerRated ★ 1.5
Man in LoveRated ★ 1.0
BallerinaRated ★ 1.0

EscapeRated ★ 1.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0

The Berlin FileRated ★ 2.0

12.12: THE DAYRated ★ 3.0

Concrete UtopiaRated ★ 2.5

ExhumaRated ★ 0.5
The Night OwlRated ★ 1.0

Hard HitRated ★ 1.5
The RoundupRated ★ 2.5
Children of HeavenRated ★ 3.5
The PlatformRated ★ 3.5
VivariumRated ★ 3.0

Source CodeRated ★ 3.0

Deliver Us From EvilRated ★ 1.5