Movies
Ratings
75
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
Stuart LittleRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
AntzRated ★ 4.0

R-PointRated ★ 5.0
MulanRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 4.0

The Face ReaderRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0

Woochi : The Demon SlayerRated ★ 4.0

200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0

Secretly, GreatlyRated ★ 2.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0
Phone BoothRated ★ 3.0
Spider-Man 3Rated ★ 3.0

Kung Fu PandaRated ★ 4.0

Radio StarRated ★ 3.0
The Phantom of the Opera at the Royal Albert HallRated ★ 5.0