Series
Ratings
152
Squid Game Season 2Rated ★ 1.0
The DaysRated ★ 0.5
어른 김장하Rated ★ 5.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
Hi Bye, Mama!Rated ★ 3.0
SomebodyRated ★ 0.5
Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 1Rated ★ 2.0
Thirty-NineRated ★ 2.0
13 Reasons Why Season 4Rated ★ 2.5
WeCrashedRated ★ 3.5
Pachinko Season 1Rated ★ 5.0
KingdomRated ★ 3.5
ChernobylRated ★ 5.0
VersaillesRated ★ 3.0
VersaillesRated ★ 3.5
VersaillesRated ★ 3.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 3.5
Sex EducationRated ★ 3.0
Silicon ValleyRated ★ 3.0

Be MelodramaticRated ★ 3.5