Movies
Ratings
198

The PriestsRated ★ 4.5

Inside MenRated ★ 4.0

Untouchable LawmenRated ★ 2.5

Wonderful NightmareRated ★ 3.0

Despicable MeRated ★ 3.5

MinionsRated ★ 3.0

AssassinationRated ★ 3.5

VeteranRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 4.5
Iron Man 3Rated ★ 4.5

HarmonyRated ★ 3.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.0
Home AloneRated ★ 3.5

200 Pounds BeautyRated ★ 3.5
Enemies In-LawRated ★ 2.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5

The TreacherousRated ★ 3.0
Clown of a SalesmanRated ★ 3.0
WONDERSRated ★ 4.0