Series
Ratings
497
Poker FaceRated ★ 4.0
The Haunting of Bly ManorRated ★ 3.5
The Haunting of Hill HouseRated ★ 4.0
The Little Drummer GirlRated ★ 3.5
Killing EveRated ★ 3.5
Killing EveRated ★ 4.0
Good GirlsRated ★ 4.0
Good GirlsRated ★ 3.5
American Horror StoryRated ★ 4.0
American Horror StoryRated ★ 3.5
Chilling Adventures of Sabrina Season 1 Part 2Rated ★ 3.5
Spring Turns to SpringRated ★ 3.0

SKY CastleRated ★ 3.5

The Light in Your EyesRated ★ 4.0
Russian DollRated ★ 3.5
Romance is a Bonus BookRated ★ 3.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.0
Santa Clarita DietRated ★ 3.5
Chief KimRated ★ 3.5
The NewsroomRated ★ 3.0