Movies
Ratings
2458
ChallengersRated ★ 3.0
Angry Squad: Civil Servants & Seven SwindlersRated ★ 2.5
Life Is But a DreamRated ★ 2.5
Project Hail MaryRated ★ 4.0
Guy Ritchie's the CovenantRated ★ 3.5
House of the SeasonsRated ★ 3.0
MercyRated ★ 3.5
HumintRated ★ 2.0
The King's WardenRated ★ 2.0

The People UpstairsRated ★ 3.0

Kraven the HunterRated ★ 0.5
Drive My CarRated ★ 4.0
Once We Were UsRated ★ 2.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
Run to the WestRated ★ 1.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.0
DoubtRated ★ 3.5
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 1.0
Wicked: For GoodRated ★ 2.0