Movies
Ratings
229
The Big ShortRated ★ 2.5
A Melody to RememberRated ★ 4.0
GoosebumpsRated ★ 1.0

Mood of the DayRated ★ 3.5
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 3.5
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 3.5

The HimalayasRated ★ 3.0
In the Heart of the SeaRated ★ 3.5
The Boy and the BeastRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 2.5

Inside MenRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5

The PriestsRated ★ 4.5
The LobsterRated ★ 1.0
The PhoneRated ★ 3.0
The WalkRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 4.5

The Advocate: A Missing BodyRated ★ 3.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.0
The InternRated ★ 4.5