Series
Ratings
12
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
PastaRated ★ 3.5
The Greatest LoveRated ★ 3.5
FingersmithRated ★ 4.0