Titles you rated


VeteranRated ★ 3.0

SecretRated ★ 4.0

Tidal WaveRated ★ 4.0

Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.5

Phantom DetectiveRated ★ 3.5
MoonlightRated ★ 3.5

Seondal: The Man Who Sells the RiverRated ★ 3.5
The AvengersRated ★ 3.5

A Werewolf BoyRated ★ 4.0

The Little PrinceRated ★ 4.5
OseamRated ★ 4.0
MarathonRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0

Cracked Eggs and NoodlesRated ★ 3.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0

The Front LineRated ★ 3.5
UpRated ★ 4.5
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.0