Movies
Ratings
46
The Wedding SingerRated ★ 5.0
French KissRated ★ 5.0
Black SwanRated ★ 3.0
Love So DivineRated ★ 3.0
RatatouilleRated ★ 5.0

Take OffRated ★ 3.0
My Love, My BrideRated ★ 3.0
My Boyfriend Is Type BRated ★ 3.0
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
The InternRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 3.0
Home AloneRated ★ 4.5

Begin AgainRated ★ 5.0

Architecture 101Rated ★ 5.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 5.0

My Neighbor TotoroRated ★ 3.5
TangledRated ★ 3.0
My Best Friend's WeddingRated ★ 5.0
You've Got MailRated ★ 5.0
ザ・タイタニックRated ★ 4.0