Series
Ratings
477

Chainsaw ManRated ★ 4.0
Queen MantisRated ★ 3.0
The Price of ConfessionRated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 3.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 3.5
Monsters: The Lyle and Erik Menendez StoryRated ★ 3.5
TriggerRated ★ 3.0
MindhunterRated ★ 3.0

DAN DA DANRated ★ 4.0
MindhunterRated ★ 3.0
RevenantRated ★ 3.5
Freshly Baked!! Ja-panRated ★ 4.0
Ladies of the PalaceRated ★ 4.0
VikingsRated ★ 4.0
VikingsRated ★ 3.5
VikingsRated ★ 3.0
원피스 10기 : 에니에스로비 PART3Rated ★ 5.0
원피스 9기 : 에니에스로비 PART2Rated ★ 4.5
원피스 8기 : 에니에스로비 PART1Rated ★ 4.0

원피스 2기Rated ★ 5.0