Series
Ratings
67
The Night Agent Season 1Rated ★ 4.0
Loki Season 1Rated ★ 3.5
SherlockRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 4.5
DevsRated ★ 3.5
CollateralRated ★ 4.5
The WitcherRated ★ 3.5
KingdomRated ★ 4.5
BoschRated ★ 4.0
Generation KillRated ★ 5.0
BoschRated ★ 4.0
BoschRated ★ 4.0
BoschRated ★ 5.0
BoschRated ★ 5.0
He Who Can't MarryRated ★ 4.0
Densha otokoRated ★ 4.5
Manhattan Love StoryRated ★ 4.5

Cowboy BebopRated ★ 5.0
Hello, Franceska Season 3Rated ★ 4.5
Hello, FranceskaRated ★ 5.0