Series
Ratings
22
Anne with an ERated ★ 4.0
Anne with an ERated ★ 4.5
Anne with an ERated ★ 5.0
SwitchRated ★ 0.5
The School Nurse FilesRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 2.5
The Baby-Sitters ClubRated ★ 5.0
We Bare BearsRated ★ 4.0
We Bare BearsRated ★ 4.0
We Bare BearsRated ★ 4.0
We Bare Bears Season 1Rated ★ 4.0
Tidying Up with Marie KondoRated ★ 3.5
Sherlock UncoveredRated ★ 4.0

The Light in Your EyesRated ★ 4.0
세계테마기행 - 겨울왕국을 가다! 노르웨이Rated ★ 3.0
Years and YearsRated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 1.5
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 0.5
Skam France Season 3Rated ★ 2.5
SherlockRated ★ 2.0