Series
Ratings
146
Aharen Is IndecipherableRated ★ 3.0
The Ice Guy and His Cool Female ColleagueRated ★ 3.0

Sleepy Princess in the Demon CastleRated ★ 3.0
Mr. Villain's Day OffRated ★ 3.0

Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.5
DAKAICHI -I'm being harassed by the sexiest man of the year-Rated ★ 4.0
Sekai Ichi Hatsukoi: The World's Greatest First Love Season 1Rated ★ 4.0
Himouto! Umaru-chanRated ★ 4.5
Say I Love YouRated ★ 4.0
Tsurune: Kazemai High School Kyudo Club Season 1Rated ★ 3.0
Shikimori's Not Just a CutieRated ★ 4.0
Cherry Magic! Thirty Years of Virginity Can Make You a Wizard?!Rated ★ 3.0
The Devil is a Part-Timer! Season 1Rated ★ 3.5
A Sign of AffectionRated ★ 3.5

Campfire Cooking in Another World with my Absurd SkillRated ★ 5.0

That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 5.0
Assassination ClassroomRated ★ 5.0
A Girl & Her Guard DogRated ★ 3.0
KRated ★ 3.0

That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 5.0