Movies
Ratings
200
Now You See MeRated ★ 5.0
Home Alone 3Rated ★ 5.0
TedRated ★ 3.0
Little NicholasRated ★ 4.0
Roman HolidayRated ★ 2.0
Spy Kids 2: The Island of Lost DreamsRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
The Grand HeistRated ★ 5.0

Fists of LegendRated ★ 5.0
Cast AwayRated ★ 4.0

SunnyRated ★ 3.0
Heart is...Rated ★ 3.0
Lemony Snicket's A Series of Unfortunate EventsRated ★ 3.5
The Day After TomorrowRated ★ 1.5

Lust, CautionRated ★ 3.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0

The Cat ReturnsRated ★ 2.0
The Day the Earth Stood StillRated ★ 2.0

Confession of MurderRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 3.0