Series
Ratings
207
The Haunting of Bly ManorRated ★ 3.0
The Haunting of Hill HouseRated ★ 4.5
PluribusRated ★ 4.0
Severance Season 2Rated ★ 3.5
Better Call SaulRated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 4.5
Trailer Park BoysRated ★ 4.0
Trailer Park BoysRated ★ 4.5
Stranger Things Season 5Rated ★ 3.5
Trailer Park BoysRated ★ 5.0
Trailer Park BoysRated ★ 5.0
Trailer Park BoysRated ★ 4.5
Trailer Park BoysRated ★ 5.0
Criminal: FranceRated ★ 3.0
Brooklyn Nine-Nine Season 8Rated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 3.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 3.5
Better Call SaulRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 4.5