Series
Ratings
50
Takopii's Original SinRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
더 인플루언서Rated ★ 3.0

I Am SoloRated ★ 3.5
Physical: 100 Season 2Rated ★ 3.0
Mask GirlRated ★ 3.5
Kiko-chan's SmileRated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Physical: 100 Season 1Rated ★ 4.5
으랏차차 짠돌이네Rated ★ 2.5
Gender Survival: Divided WorldRated ★ 2.5
Damn Good CompanyRated ★ 3.5
Pippi LongstockingRated ★ 4.0
Zombie Trip:Looking for a fighterRated ★ 3.5
MBTI InsideRated ★ 3.5
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 2.0
ShortpaperRated ★ 3.5
AccompliceRated ★ 2.0
Money GameRated ★ 3.5