Movies
Ratings
887
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
SupermanRated ★ 4.0
Minecraft: The MovieRated ★ 2.5
RevelationRated ★ 2.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.5
Dark NunsRated ★ 2.5

Snatch UpRated ★ 3.0

I, The ExecutionerRated ★ 2.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.5
Hitman 2Rated ★ 3.0
Back to the Future Part IIRated ★ 4.0
Back to the FutureRated ★ 4.0

PilotRated ★ 3.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
Godzilla x Kong: The New EmpireRated ★ 3.0
Aquaman and The Lost KingdomRated ★ 2.5

ExhumaRated ★ 4.5
The MarvelsRated ★ 2.5
Badland HuntersRated ★ 3.5