Movies
Ratings
1460
Queen Rock MontrealRated ★ 3.5
EternityRated ★ 3.0
The Voice of Hind RajabRated ★ 3.0
Project Hail MaryRated ★ 4.5
Serial (Bad) WeddingsRated ★ 2.5

The Price of GoodbyeRated ★ 2.0
The HousemaidRated ★ 2.5
HoppersRated ★ 4.0
Rental FamilyRated ★ 3.0
Sentimental ValueRated ★ 3.0
28 Years Later: The Bone TempleRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan the Movie: Our Dinosaur DiaryRated ★ 2.0
People and MeatRated ★ 3.0
The Clovehitch KillerRated ★ 2.5

Anatomy of a FallRated ★ 3.0

The Way HomeRated ★ 3.0
Railroad ManRated ★ 2.5
School of RockRated ★ 4.0
SiratRated ★ 3.5
Persian LessonsRated ★ 3.5