Movies
Ratings
1463

The PactRated ★ 0.5

Troll FactoryRated ★ 3.0

Citizen of a KindRated ★ 3.0

Late Night With the DevilRated ★ 3.5

Noryang: Sea of DeathRated ★ 3.0
ArgylleRated ★ 3.0
The Best OfferRated ★ 4.0
Officer Black BeltRated ★ 2.0
Uncut GemsRated ★ 4.0
MunichRated ★ 3.5
Quo Vadis, Aida?Rated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0

ExhumaRated ★ 2.5
All Quiet on the Western FrontRated ★ 3.5
KingmakerRated ★ 3.5

12.12: THE DAYRated ★ 4.0

SleepRated ★ 4.0

Concrete UtopiaRated ★ 4.0

RansomedRated ★ 3.0
Infinity PoolRated ★ 2.5