Movies
Ratings
289
House of the SeasonsRated ★ 3.5
Liar x LiarRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0

The People UpstairsRated ★ 3.0
KOKUHORated ★ 4.5
You Make Me A DanceRated ★ 1.5
Grand Maison ParisRated ★ 3.0
Like Father, Like SonRated ★ 5.0
The Blue Skies at Your FeetRated ★ 0.5
ConclaveRated ★ 4.0
Let's Go Karaoke!Rated ★ 4.5

Idiot Girls and School Ghost: School anniversaryRated ★ 3.0
Weekend in TaipeiRated ★ 1.0

Anemone: A Fairy Tale for No KidsRated ★ 3.5
Twilight of the Warriors: Walled InRated ★ 3.5
Kingdom 2Rated ★ 1.5
Not Quite Dead YetRated ★ 2.0
Kaguya-sama: Love is War FinalRated ★ 0.5
Re/MemberRated ★ 2.0

My Happy MarriageRated ★ 2.5