Series
Ratings
137
The X-FilesRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 4.0
The Genius: Rules of the GameRated ★ 3.5
BoJack HorsemanRated ★ 3.5
2 Days and 1 NightRated ★ 4.5
NarcosRated ★ 4.0
Travel with Dr. TriviaRated ★ 4.0
Itaewon ClassRated ★ 4.0
White CollarRated ★ 3.5
Omniscient Interfering ViewRated ★ 2.5
The Good PlaceRated ★ 4.0
Searching for the Full MoonRated ★ 3.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.5
HeroesRated ★ 4.0
The SimpsonsRated ★ 4.0
We Bare Bears Season 1Rated ★ 3.5

Knowledge Channel eRated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 3.5
24Rated ★ 3.5