Movies
Ratings
109
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.0
Deep ImpactRated ★ 3.0
Under Siege 2: Dark TerritoryRated ★ 3.0
Forrest GumpRated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
Casino RoyaleRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Enemy of the StateRated ★ 4.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 4.0

A Moment to RememberRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Real SteelRated ★ 4.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
The Matrix ReloadedRated ★ 4.0
TakenRated ★ 3.0
Notting HillRated ★ 3.0
Spider-ManRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 4.0