Movies
Ratings
319
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.5
I Am a HeroRated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 4.0
The Devil's GameRated ★ 4.0

Inside MenRated ★ 5.0

Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 5.0

A Moment to RememberRated ★ 5.0

SpellboundRated ★ 3.0

WishRated ★ 4.5

The Terror LiveRated ★ 4.0
Chronicle of a Blood MerchantRated ★ 3.5

MasqueradeRated ★ 5.0

VeteranRated ★ 4.5
Appleseed AlphaRated ★ 5.0
SurrogatesRated ★ 4.5
DetachmentRated ★ 5.0

The Advocate: A Missing BodyRated ★ 4.0

A Violent ProsecutorRated ★ 4.0