Series
Ratings
56
The Art of SarahRated ★ 4.0
EXchange Season 4Rated ★ 1.5
Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
The Price of ConfessionRated ★ 3.0
You and Everything ElseRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
KairosRated ★ 2.5
D.P. Season 2Rated ★ 2.0
D.P.Rated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0
Good or Bad Dong JaeRated ★ 5.0
DoubtRated ★ 4.0
Legend of Concubine Zhen HuanRated ★ 4.0

Beyond EvilRated ★ 2.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
Missing ChildRated ★ 3.0
Anna Director's CutRated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 5.0