Titles you rated

Ghost StoriesRated ★ 4.0
Naruto ShippūdenRated ★ 4.5
Assassination ClassroomRated ★ 3.5
Assassination ClassroomRated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.5
Golden TimeRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 4.0

Mob Psycho 100Rated ★ 4.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0

One Punch ManRated ★ 5.0